TEXTILNÍ DOPLŇKY

POPIS SKUPINY

Mezi textilní doplňky jsem zařadila batohy, tašky a zástěry. Výrobě batohů se v současné době věnuji jen na zakázku a to z důvodu časové náročnosti. Pro jejich tvorbu využívám bavlněné materiály. Batoh lze vytvořit s vnitřní kapsou, klíčenkou či kapsou na vnější straně. Délka popruhů na ruce může být nastavitelná, batoh může mít zapínání na zip či patentky, jeho konstrukce je zpevněná molitanovou výplní.

Pro tašky využívám širokou škálu materiálů a ozdobných komponentů. Jednoduché se dají využít oboustranně, tudíž když Vás přestane bavit její vzhled, můžete ji obrátit „rubovou“ stranou ven a hned máte novou tašku! Na zakázku mohu vyrobit tašku s vnitřní kapsou, klíčenkou, se zpevněným bočními stranami o velikosti dle Vašeho přání. Každá taška nese jeden dominantní prvek, a to ve formě ozdobného knoflíku či nášivky.

Na výrobu zástěr využívám zejemnána bavlněné materiály s pestrými postisky, délka zástěry je nastavitelná díky variabilnímu poutku, které vede za krkem, má praktické kapsy a je dekorována knoflíky. 

CENOVÉ KATEGORIE

Cena batohu je dle počtu prvků, materiálu a složitosti zpracování 550-1200 Kč.

Cena tašky se liší dle použitých materiálů, její velikosti a přidaných prvků, pohybuje se v rozmezí 220–450 Kč.

Zástěra stojí od 350 – 550 Kč. 

Produkt je produkt v galerii označen jako „dostupný“ je stále k prodeji (cena nezahrnuje poštovné), pro jeho nákup vyplňte kontaktní formulář a já se Vám obratem ozvu!

MÁTE ZÁJEM O NABÍZENÝ PRODUKT?

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT!

Stačí jen vyplnit následující údaje a zaslat mi email!

Vyplňte níže uvedená pole, o jaký typ pruduktu se jedná a jeho číselné označení, které je vždy uvedené u dostupného produktu na obrázku. V ceně na obrázku není zahrnuto poštovné. Pokud máte zájem produkt, který není již v aktuální nabídce a chcete vytvořit podobný na zakázku, stačí uvést krátký popis produktu a popsat Vaší představu o finální podobě!

Produkt

4 + 14 =