ŠPERKY

POPIS PRODUKTŮ

Tvořím jednokusové šperky, jedná se zejména o ručně navlékané korále, pracuji se skleněnými komponenty výhradně českých značek PRECIOSA a JABLONEX. Šperky dekoruji textiliemi, netradičními materiály (např. peří) či bižuterními komponenty. Pro zapínaní využívám komponenty z bižuterního kovu nebo z chirurgické oceli.

CENOVÉ KATEGORIE

Cena se vždy liší dle náročnosti zpracování produktu, dle velikosti korálů použitých jednotlivých komponentů, nebo počtu kusů (sady-korále + náušnice či náramek).

Malé korále – jedná se o náhrdelníky s jednodušším zpracováním, zejména větší velikosti korálků nebo s menší počtem spletení. Cena 400-700 Kč.

Střední – složitější propletení, menší jednotlivé korálky, více dekoračních prvků, případně jednoduší sada. Cena 700-950 Kč.

Velké – více ozdobných a netradičních prvků, náročné propletení či velký počet malých korálků! Do této skupiny spadají i sady. Cena 950-1500 Kč, dle náročnosti.

Novým produktem jsou květinové náušnice, jejímž základem je bižuterní puzeta s plastovou koncovkou. Náušnice působí velmi svěže a evokují retro styl! Cena 165 Kč.

Každý šperk vytvořený v mé dílně má originálně dekorovanou krabičku v ceně produktu! 

Produkt je produkt v galerii označen jako „dostupný“ je stále k prodeji (cena nezahrnuje poštovné), pro jeho nákup vyplňte kontaktní formulář a já se Vám obratem ozvu!

MÁTE ZÁJEM O NABÍZENÝ PRODUKT?

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT!

Stačí jen vyplnit následující údaje a zaslat mi email!

Vyplňte níže uvedená pole, o jaký typ pruduktu se jedná a jeho číselné označení, které je vždy uvedené u dostupného produktu na obrázku. V ceně na obrázku není zahrnuto poštovné. Pokud máte zájem produkt, který není již v aktuální nabídce a chcete vytvořit podobný na zakázku, stačí uvést krátký popis produktu a popsat Vaší představu o finální podobě!

Produkt

13 + 3 =