ČELENKY

A DROBNÉ KVĚTINOVÉ DOPLŇKY

POPIS PRODUKTŮ

Značka AVOLDA představuje širokou škálu vlasových doplňků. Četné zastoupení mají květinové čelenky, jichž základ je plastová či kovová čelenka, na kterou jsou aplikovány květiny a další drobné doplňky. Do této skupiny jsem dále zařadila květinové hřebeny do vlasů. Na kovovém hřebenu je nalepen velký květ, který bývá osázen menšími kvítky s listy. Lze jej umístit do drdolu a ozvláštnit tak účes! Vlasové doplňky jsou originální na svatbu, rozlučku se svobodou, narozeninovou oslavu, či pro každodenní nošení.

NOVINKOU jsou gumičkové čelenky, které jsou elastické a snadno se dají tak zakomponovat do účesu. Jsou osázené květy z textilu a dalšími drobnými komponenty.

Mezi doplňky dále patří květinové brože, kde jsou květiny aplikovány na lůžko se špendlíkem. Brož lze umístit na klobouk, tašku, kabát…

 

CENOVÉ KATEGORIE

Cena čelenky od 150–900 Kč dle velikosti a počtů květů.

Hřeben 200K-300 Kč.

Cena brože 150–200 Kč.

Produkt je produkt v galerii označen jako „dostupný“ je stále k prodeji (cena nezahrnuje poštovné), pro jeho nákup vyplňte kontaktní formulář a já se Vám obratem ozvu!

MÁTE ZÁJEM O NABÍZENÝ PRODUKT?

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT!

Stačí jen vyplnit následující údaje a zaslat mi email!

Vyplňte níže uvedená pole, o jaký typ pruduktu se jedná a jeho číselné označení, které je vždy uvedené u dostupného produktu na obrázku. V ceně na obrázku není zahrnuto poštovné. Pokud máte zájem produkt, který není již v aktuální nabídce a chcete vytvořit podobný na zakázku, stačí uvést krátký popis produktu a popsat Vaší představu o finální podobě!

Produkt

14 + 7 =