PRODUKTY

ŠPERKY

Kategorie šperky zahrnuje korále, náušnice, náramky či šperkové sety, jež jsou ručně navlékané ze skleněných korálů v kombinaci s dalšími prvky.

ČELENKY

DROBNÉ A KVĚTINOVÉ DOPLŇKY

Kategorie doplňky obsahuje květinové hřebeny či čelenky a brože. Výrobky jsou tvořeny se sezónní tématikou. Brože lze aplikovat na nespočet míst a ozvláštnit tak Váš outfit pro každý den!

ODĚV

Šaty, sukně či kalhoty-toť oděvy, které vytvářím zejména pro své osobní využití. Ovšem pomalu se v této kateogirii začínám vydávat vstříc šití na zakázku dle přání svých zákaznic.

PAPÍROVÉ VÝROBKY

Dárkové karty, dopisní papíry či bloky, diáře a skicáky-spadají do mé  předoslední kategorie produktů. Pošlete zcela výjimečné přání k narozeninám či darujte netradičně pojatý deník vytvořen AVOLDOU!

TEXTILNÍ DOPLŇKY

Do této menší skupiny bych zařadila šití tašek a batohů jejíchž tvorbě se v současné době věnuji jen okrajově. Šití batohů z časové náročnosti pouze na zakázku.

NOVINKY

ŠKOROBOVÝ PAPÍR

Novým produkem od AVOLDY je škrobový papír, jež byl vlastnoručně vyroben a následovně přeměněn na dopisní papíry a obálky! Jedná se o techniku využívanou od  konce 16. století pro knihařské umění, na polepování kartónů, předeští a předsádek. Tato metoda slouží zejména ke zlepšení a uhlazení povrchu papíru, jež lze využít na kaligrafii či perokresbu!

KALIGRAFIE

STRUKTURA

BAREVNOST

ORIGINALITA