PAPÍROVÉ VÝROBKY

POPIS PRODUKTŮ

Další mou ručně vyráběnou položkou jsou kreslené dopisní papíry, jež lze využít i jako dárkové karty (na svatbu, narozeniny, promoce, jubileum a mnohé další). V dnešní moderní době, kdy užíváme širokou škálu aplikací pro komunikaci, se stává ručně psaný dopis téměř vzácností. Proto si myslím, že když už se pro tak speciální formu komunikace rozhodnete, měl by i podklad, na který své myšlenky vypisujete, být výjimečný. Pro jejich výrobu vyžívám různé druhy papírů, ruční, s 3D reliéfem, olejový karton či papír českého výrobce BOHEMIA PAPER, jež je zárukou kvality, a mnohé další. Karty jsou dekorované perokresbou v kombinaci s akvarelem, dále pak origami, skleněnými kameny PRECIOSA či dřevěnými komponenty. Každý kus je převázán stuhou. Možnost výroby i více kusové sady.

Podobnými technikami jsou vytvářené papírové bloky, které mohou sloužit jako diáře, poznámkové bloky, skicáky, fotoalba či deníky.  Běžně využívám boky s kroužkovou, kovou vazbou jejichž desky jsou černé a vnitřní stránky světlé barvy. Ráda pracuji se stříbrnou, zlatou či bílou barvou. Jež dobře kontrastují s černou. Inspirací pro kresbu mi jsou staré herbáře, motiv květin mě prostě baví! Bloky mají dekorované jak hlavní desky taky i vnitřní stránky. Kresba je doplněna skleněnými kameny PRECIOSA či dalšími prvky.

Do této skupiny bych i zařadila obrazy, jež byly vytvořené na výstavu HERBÁŘ, která se uskutečnila v dubnu 2019. Obrazy byly vytvořené podobou technikou jako výše popsané bloky. Popis výstavy a výtvorů, které byly prezentovány naleznete v sekci PROJEKTY. Cena každého obrazu je individuální dle velikosti a náročnosti provedení.

CENOVÉ KATEGORIE

Cena dopisních papírů se pohybuje od 100-150 Kč za kus, dle náročnosti zpracování, použitého papíru či dekoračních komponentů. Velikost karty + obálky je standardní (A6), možnost zakázkové výroby dle Vašich představ.

Cena bloku se liší dle velikosti, počtu stran, kvality a barvy papíru či počtů aplikovaných kamenů.

Blok A6, A5 – nepevné desky, bez kamenů, s dekorativním prvkem 150-250 Kč.

Blok A6, pevné desky, počet kamenů cca 5 ks, cena 250-350 Kč

Blok A5, pevné desky, počet kamenů cca 5 ks, cena 350-450 Kč

Při použití větší velikosti bloků s vyšším počtem kamenů a složitějším zpracováním je vždy cena dle dohody.

Produkt je produkt v galerii označen jako „dostupný“ je stále k prodeji (cena nezahrnuje poštovné), pro jeho nákup vyplňte kontaktní formulář a já se Vám obratem ozvu!

MÁTE ZÁJEM O NABÍZENÝ PRODUKT?

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT!

Stačí jen vyplnit následující údaje a zaslat mi email!

Vyplňte níže uvedená pole, o jaký typ pruduktu se jedná a jeho číselné označení, které je vždy uvedené u dostupného produktu na obrázku. V ceně na obrázku není zahrnuto poštovné. Pokud máte zájem produkt, který není již v aktuální nabídce a chcete vytvořit podobný na zakázku, stačí uvést krátký popis produktu a popsat Vaší představu o finální podobě!

Produkt

4 + 10 =