ODĚV

POPIS SKUPINY

Ráda nosím oblečení své vlastní výroby a v nedávné době jsem se začala věnovat i šití oděvu na zakázku. Jedná se zejména od šaty a sukně. Sama ráda nosím sukně, více méně jen sukně, a chtěla bych, aby každý můj kousek v šatníku byl originální.

Musím říci, že neznám lepší pocit než vyjít na ulici v něčem, co jsem si doma sama dokázala vytvořit a vím že, za tím je spousta hodin práce. Hned si svého kousku více vážím! Při mé práci vycházím ze současných dostupných střihů, které si vždy upravím dle mé představy-nejen co se týče střihu, ale i materiálů. Baví mě pracovat s netradičními materiály!

V rámci zakázkové výroby s klientkou vždy projdeme její představy a následně navrhnu typ šatů, který by seděl její postavě a předložím návrh oděvu. Materiál vybíráme společně nejen ukazováním vzorků, ale mnohdy i společnými nákupem. Jako první se berou tělesné míry, já zpracuji první verzi a dále je pak nutné provést několik zkoušek, bývají přibližně 3, aby šaty pohodlně seděly. Cena každého kusu se vždy liší dle složitosti zpracování, časové náročnosti či materiálu. 

Oblečení nejen šiju, ale také kreslím na trička, a to zejména přírodní a květinové motivy. Pokud máte zájem o dekorování trička, je vhodné abyste si vybrali střih a velikost, které Vám dobře padnou a já už vám ho vyladím! Cena za kresbu je přibližně 400-600 Kč.

Produkt je produkt v galerii označen jako „dostupný“ je stále k prodeji (cena nezahrnuje poštovné), pro jeho nákup vyplňte kontaktní formulář a já se Vám obratem ozvu!

MÁTE ZÁJEM O NABÍZENÝ PRODUKT?

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT!

Stačí jen vyplnit následující údaje a zaslat mi email!

Vyplňte níže uvedená pole, o jaký typ pruduktu se jedná a jeho číselné označení, které je vždy uvedené u dostupného produktu na obrázku. V ceně na obrázku není zahrnuto poštovné. Pokud máte zájem produkt, který není již v aktuální nabídce a chcete vytvořit podobný na zakázku, stačí uvést krátký popis produktu a popsat Vaší představu o finální podobě!

Produkt

3 + 11 =